Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

telefon+420 774 12 85 13

emailcesty@nabosotours.cz

adresaNabosotours s.r.o., Bílka 33, Bořislav

Fullmoon Oneness s Annou Ribanskou a Terezií Velhartickou: 8 dní / 7 nocí

jógový zájezd - termín pobytuKdy:

5.6.2020 - 12.6.2020

doprava vlastní

jógový zájezd - cena pobytuCena:

27 000 Kč, Early bird cena do 10/2/2020 24 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ubytování ve vile, kapacity pokojů jsou různé
  • vegetariánská polopenze
  • jóga 2 x denně
  • 2 tematické workshopy
  • asistenci lektorek po celou dobu pobytu
  • pobytovou taxu

Cena nezahrnuje:

  • dopravu - lze letět do Pisy či Florenci, informace podá Anna Ribanská či Terezie Velhartická
  • cestovní pojištění

Program pobytu

Anna s Terezií vás zvou na týden plný jógy do slunného Toskánska. Moře, příroda, ubytování v luxusních kamenných toskánských vilách, houpání v hamace, káva, víno, italské veganské jídlo v bio kvalitě připravované s láskou. Shala, ve které budeme praktikovat, je prosklená s výhledem na stromy a moře v horizontu.

2 lekce denně - vinyasa s asistencemi + jemná jóga, jin či restorativní jóga, meditace & pranajáma

2 jógové tematické workshopy - v případě workshopu již jen jedna lekce denně

Náš pobyt začíná shodou okolností během úplňku. Přivítáme se proto speciálním úplňkovým  čokoládovým rituálem a meditací. Během dalších dní krom dne odjezdu budeme jógovat dvakrát denně.

 

O JÓZE

2 lekce denně - vinyasa s asistencemi + jemná jóga, jin či restorativní jóga, meditace & pranajáma (v případě, že přes den bude workshop, bude pak už jen jedna lekce)

2 jógové tematické workshopy 

Samotná Yoga Shala, ve které budeme praktikovat, je prosklená, s výhledem na stromy a moře v horizontu, vybavená sprchou, toaletou. Jógamatky i bločky jsou součástí vybavení. 

Ubytování se skládá z pěti starých kamenných toskánských vil. Pokoje jsou jedno až tří lůžkové. Všechny mají vlastní zahradu s nádherným výhledem na Středozemní moře, stromy a pole. Každá zahrada je vybavená stolkem a židlemi, lehátky, lavičkami a některá hamakami.

Vily se nachází na 42 hektarech pozemku, stejně jako nádherná prosklená shala s výhledem na stromy a moře v horizontu. Celoročně na pozemku Alberelli bydlí majitelka Sára se svou rodinou, která se během pobytu bude starat o naše pohodlí, připravovat jídlo a případně nám pomůže se vším, co budeme potřebovat. 

Alberelli se nachází v Toskánsku, blízko pobřeží, Florencie je vzdálená autem přibližně hodinu a půl, Pisa 50 minut. 

STRAVA

Vegetariánská. Všechny suroviny jsou organické a pokud možno lokální. Extra panenský olivový olej je domácí, vyrobený profesionály. V ceně je polopenze, ve formě brunche a večeře. Během dne volně k dispozici káva, čaj, infuzovaná voda, sezónní ovoce. 

 

Jógou Vás provede

jógový zájezd -  Nibbiaia

Anna Ribanská, Terezie Velhartická

lektorka jógy, průvodce

Anna s Terezou se setkaly poprvé v Jógovně, kde se postupem času skamarádily. Na místo toho, co je odlišuje, začaly vnímat spíš to, co je spojuje. Krom toho, že obě učí vinjásu, absolvovaly učitelský kurz jin jógy u Angely Jervis - Read, je to pak především láska k józe jako takové, respektování těla a vlastních limitů, hledání radosti v každém dni a pohybu, láska ke kávě a dobrému Proseccu.

O Tereze

S jógou jako takovou se poprvé setkala před několika lety na lekci Bikram jógy. Od první návštěvy každý den strávila 90 minut na mokré podložce v místnosti vyhřáté na 42 stupňů. To pro ní tehdy byla "jóga". Po roce intenzivních návštěv Bikram zjistila, že to není druh jógy, které se chce nadále věnovat. Objevila power a vinyasa jógu, které ji zaujaly natolik, že absolvovala 300 hodinový kurz Hatha jógy v Yogacentru Praha. 

Své jógové znalosti rozšířila o 50 hodinový kurz se skvělou lektorkou Angelou Jervis-Read z Toronta. Jóga se pro ni postupně stala každodenní nutností v dobrém slova smyslu,  zklidnila ji, ovlivnila styl jejího života i myšlení,.

Má ráda kvalitní kávu, brzká  dlouhá a pomalá rána, melancholické podzimy. 

 

O Anně

S jógou se setkala, když jí bylo přibližně 13-14 let od té doby jóga byla více či méně součástí jejího života. Už tehdy hledala odpovědi na své otázky nejen v pramenech jógy, ale také v buddhismu a zen buddhismu. Dříve se věnovala spíše relaxačním technikám, meditaci a jógové filozofii. Pravidelnou ásánovou praxi pak postupem času začala dohánět deficit pohybu, na které byla dříve zvyklá během hodin tance a akrobacie. 

Za své učitele označuje Šárku Konečnou, Anju Kuehnel, Dalibora Šťedroňského a Angelu Jervis Read. Je certifikovanou lektorkou 250 RYT. Během podzimu 2019 absolvovala 75 hodinový teacher training metody Jivamukti, kterou má v plánu i nadále studovat. Dále její styl čerpá hodně ze školy Budokon, která kombinuje jógu, bojová umění a animal locomotion. 

Miluje cestování, umění, fotografii, moře, přírodu i velká města a architekturu. 

 

Více informací k pobytu Vám ráda poví

Anna Ribanská, Terezie Velhartická
lektorka jógy, průvodce

+420777321907 Anna, +420606781115 Terezie

at.oneness.yoga@gmail.com

Informace za CK Naboso tours

Iva Jonášová
CK Naboso tours

+420 774128513

ivaj@nabosotours.cz