Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

telefon+420 774 12 85 13

emailcesty@nabosotours.cz

adresaNabosotours s.r.o., Bílka 33, Bořislav

Jóga říši Mayů - se Zuzkou Čurdovou a Ewou Ohlídalovou: 12 dní / 11 nocí

jógový zájezd - termín pobytuKdy:

2.3.2021 - 13.3.2020

CK nezajišťuje dopravu, odlet možný z Prahy a z Vídně, dle dohody s lektorkou

jógový zájezd - cena pobytuCena:

24000

Cena zahrnuje:

 • 11 nocí ve vile se zahradou a bazénem, každá z vil má 3-4 ložnice
 • 11 x kontinentální snídaně, 2 x oběd (při výletech)
 • 2 x denně jóga, dle domluvy s lektorkami (kromě výletních dní)
 • 2 x celodenní výlet
 • Transfer z/na letiště v Cancunu, cca 45-60 minut
 • Český průvodce na místě
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • Letenku Praha - Cancun - Praha (případně Vídeň), letenky pomohou po dohodě zajistit lektorky
 • Kapesné
 • Cestovní pojištění

Program pobytu

Nádherné barevné Mexiko se na váš těší. Odleťte na ostrov Yucatán, na břeh průzračného Karibského moře. Bydlet budete v letovisku Playa Del Carmen, v docházkové vzdálenosti od centra městečka, i od moře. Vily jsou v zahradě v bazénem, každá má 3-4 ložnice s vlastním sociálním zařízením. Poblíž jsou restaurace, bary, obchůdky (i malé OXXO- podobné jako naše Žabka) a francouzská pekárna s výbornou kávičkou. Uzavřená zóna s maximální bezpečností, plná zeleně, s mayskými ruiničkami a golfovými hřišti. Ve vilách vám po ranní józe bude podávána kontinentální snídaně. K dispozici pak budete mít kuchyň, kde si můžete připravit během dne k jídlu cokoliv, co vás napadne. Případně vyběhnout kousek ven a vybrat si jednu z restaurací, kterých je v Playa opravdu velké množství.

Jógový program mají na starosti vaše lektorky Zuzka Čurdová a Ewa Ohlídalová. Praktikovat budete dvakrát denně, ráno i večer, kromě celodenních výletů. Vybrat si můžete z praxe na zahradě, u mayských ruin či na pláži Karibského moře. Další program je na vašem uvážení a chuti. Na pláž to budete mít cca 300 metrů. Můžete si také skočit zahrát golf, courat po městě a nakupovat.

Příklad ubytování.

V ceně zájezdu máte dva celodenní výlety. Jednou vyrazíte do Chicen Itza, místa, které je zařazeno mezi sedm divů světa. Podíváte se na slavnou Kukulkánovu pyramidu a cestou se vykoupete v cenotes Santa Barbara - podzemní jezera a zatopené jeskyně. Dříve některé používali Mayové pro své rituály.

 

 Na výletě máte zajištěný oběd. Podruhé na výlet vyrazíte do města Valladolid. Koloniální barevné město s palírnou tequillys      komentovanou prohlídkou a degustací. Poté vás čeká procházka po tradičním tržišti a oběd. Cestou zpět pak další koupání v cenotes. Po celou dobu pobytu vám budou k dispozici nejen vaše lektorky, ale i česká průvodkyně žijící střídavě v Mexiku a na Floridě.

 V Mexiku se určitě nebudete nudit ani chvíli :-).

Jógou Vás provede

jógový zájezd - Playa del Carmen

Zuzana Čurdová, Ewa Ohlídalová

Lektorky jógy

Potkaly se na jógovém pobytu na Srí Lance a po 4 letech měly chuť tam vyrazit znova, společně. Tentokrát ale v roli organizátorek a lektorek jógy. Ewa je neuvěřitelně energická, takový živel v tom nejlepším slova smyslu. Zuzka je jemná a éterická bytost. Jako jin a jang se doplňují a vyvažují. Svět se ale již nějakou dobu točí obráceně a tak místo Srí Lanky vyráží do Mexika. Ewa se józe věnuje 10 let a ve svém prostějovském studiu vede Hatha jógu, Yin jógu, Fly jógu, gravid jógu a jógu pro děti. Zuzka se k józe dostala již na střední škole, ale pravidelně se jí začala věnovat až před 6 lety. V Praze vede lekce Hatha jógy a dětské jógy a je také certifikovanou lektorkou hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues. Holky Vás provedou lekcemi Hatha a Yin jógy. Každá svým originálním způsobem s respektem ke každému z Vás. Přidejte se k nim na cestu plnou poznání, zábavy a harmonie.

Informace za CK Naboso tours

Iva Jonášová, Rozi Just
CK Naboso tours

774128513

ivaj@nabosotours.cz