Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

telefon+420 774 12 85 13

emailcesty@nabosotours.cz

adresaNabosotours s.r.o., Bílka 33, Bořislav

Střední školu jsem začala dělat hned po revoluci. První brigádní peníze padly na pětidenní autobusový výlet do Francie. Vyprávěla jsem o něm důležitě potom spolužačkám a Kamila, řečená Džama mi tehdy řekla "víš, jak všichni teď koukaj na katalogy cestovek a opakujou, že tam by chtěli jet? Tak my budeme říkat, že tam pojedeme. Vzala jsem jí za slovo a cestuji vlastně celý život.

V listopadu 2016 jsem se ocitla shodou šťastných okolností a levných letenek na ostrově Maui, na Havaji. Z výletu "jednou za život" jsem si přivezla domů dřevěnou tabulku s nápisem "If you are not barefoot, you are overdressed". Nejsi-li naboso, máš toho na sobě zbytečně moc....tak nějak bych to volně přeložila. Nemám ráda ponožky a téměř žádné nevlastním. Zimu přežívám v manželových, o pár čísel větších, nebo jsem na Srí Lance. Tam je nepotřebuji.

Nejlépe je mi naboso. 

Další šťastná shoda okolností mi před lety přihrála do cestu kamarádku Ivu. Ta mi moc pomohla k téhle cestovní kanceláři, která pokryje moje životní vášně - cestování a jógu. 

Fér by bylo připomenout, že mnoho let před kamarádkou Ivou vstoupil do mého života i Martin, můj životní partner. Ten v téhle kanceláři jede se mnou. Taky Naboso.

Z NAŠICH CEST