Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

telefon+420 774 12 85 13

emailcesty@nabosotours.cz

adresaNabosotours s.r.o., Bílka 33, Bořislav

S jógou tam, kde roste čaj.. OBSAZENO: 11 dní / 9 nocí

jógový zájezd - termín pobytuKdy:

27.2.2020 - 8.3.2020

odlet z Prahy 27.2.2020

jógový zájezd - cena pobytuCena:

12 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • Ubytování na 9 nocí se snídaní.
  • Jóga ráno a večer každý den, kromě dne příjezdu.
  • Transfer z/na letiště v Colombu.
  • Služby delegáta

Cena nezahrnuje:

  • letenku Praha - Colombo - Praha
  • Vízum 35 USD - na požádání pomůžeme vyřídit

Program pobytu

Srí Lanka je nádherný malý ostrov pod Indií, koupající se v Indickém oceánu. Ten je celoročně tak teplý, že z něj nemusíte vůbec vylézt ven :-). Na ostrově se všechny odstíny zelené střídají s barvami květů a vůní ovoce. Všeho tu je nepřeberně. Místní jsou přátelští a otevření.

Jógový pobyt na západním pobřeží Srí Lanky, v živém městečku Hikkaduwa. Ubytujeme se v malém penzionu s krásnou zahradou, čistými a účelnými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Penzion má krásnou zahradu a vlastním bazén, u kterého můžete relaxovat od rána do večera. Nad zahradou je zastřešený prostor pro naši jógovou praxi, budeme se scházet dvakrát denně. 

Penzion má vlastní restauraci, která slouží pro hosty a vaří jak srílanskou kuchyni, tak i švýcarské speciality. Je možné zde také koupit balenou vodu i jiné nápoje.

Až budete dostatečně vykoupaní, vyjógovaní a napití kokosové vody, můžeme vyrazit na výlet. Místním autobusem pohodlně dojedete do města Galle, které je do Hikkaduvy pouhých 15 kilometrů. Část Galle je zapsaná do světového dědictví Unesco a je opravdu krásnou ukázkou koloniální architektury. Kromě dobrých restaurací jsou v Galle i zajímavé obchody.

Na delší výlety můžeme vyrazit s místním průvodcem třeba do královského města Kandy, ve středu ostrova. Tady uvidíme nejposvátnější budhistický Chrám Budhova zubu. Cestou se zastavíme ve sloním sirotčinci v Pinnewalle, kde můžeme nakrmit slony dobrým ovocem. 

Pokud vás víc než chrámy zajímají zvířata, pak jste na Srí Lance také správně. Z Hikkaduwy lze podniknout jednodenní výlet do národního parku Uda Walawe, kde bydlí spousta sloních rodinek, buvoli, krokodýli a další čtyřnožci.

Na dvoudenní výlet vyrazíme do Elly, městečka tisíc metrů nad mořem, posazeného mezi čajovými plantážemi. S výhledy tak krásnými, že se jednomu tají dech.

Prostě Srí Lanka toho nabízí hodně, určitě vás bude bavit. A my uděláme všechno pro to, abyste se na tenhle ostrov chtěli vracet.

 

 

Jógou Vás provede

jógový zájezd -  Hikkaduwa

Dita Pláničková

lektor jógy

Srí Lanka je pro Ivu osobní srdeční záležitost, milostná aféra na celý život. Za devět let, kdy tahle láska trvá, už tenhle ostrov navštívila 18 x.  Má zde přátele a hodně kontaktů, díky kterým tuhle zemi můžete poznat i trochu jinak, než jako s klasickou cestovkou.

Dita má Srí Lanku moc ráda a pravidelně na ostrov jezdí. Na jógových pobytech už v minulosti s Ivou spolupracovala.

Více informací k pobytu Vám ráda poví

Dita Pláničková
lektor jógy

774 128 513

info@yoga-yoga.cz

Informace za CK Naboso tours

Iva Jonášová
CK Naboso tours

774 125813

cesty@nabosotours.cz